Firma Fortress Poland Sp. z o.o. została założona w 1993 roku, głównym przedmiotem jej działalności jest produkcja prefabrykowanych elementów budynków szkieletowych, ścian osłonowych budynków wielokondygnacyjnych, dachów oraz pozostałych wyrobów stolarskich i ciesielskich dla budownictwa oraz ich sprzedaż i montaż na terenie całej Europy.

Produkowane wyroby posiadają niemiecki certyfikat jakościowy.

Firma Fortress Poland Sp. z o.o. należy do grupy kapitałowej Vastbouw. Historia grupy Vastbouw sięga roku 1983, kiedy to została założona

w miejscowości Rijssen we wschodniej Holandii pierwsza spółka obecnego holdingu.

Obecnie VASTBOUW INTERNATIONAL HOLDING BV skupia 18 firm działających w Holandii, Niemczech, Polsce, Czechach oraz na Węgrzech.

Jesteśmy członkiem „Europa House” – elitarnej organizacji zrzeszającej najbardziej prężnie działające koncerny budowlane całej Europy. Dzięki temu mamy ciągłą możliwość wymiany doświadczeń, projektów oraz najnowocześniejszych technologii stosowanych w budownictwie.

Jednym z głównych obszarów działania holdingu Vastbouw jest rozwijanie

i promowanie budownictwa mieszkaniowego (jednorodzinnego

i wielorodzinnego), charakteryzującego się przemyślaną architekturą, funkcjonalnością wnętrz, wysoką jakością zarówno prac budowlanych

i wykończeniowych, jak i komponentów wykorzystanych do budowy, pozostając jednocześnie w harmonii z otaczającym środowiskiem naturalnym.

 

 

Więcej informacji na temat holdingu Vastbouw można znaleźć na stronie www.vastbouw.com (strona w języku niderlandzkim).