Zrealizowane projekty

Nasze realizacje

Apartamenty Gouda

Przebudowa dawnego budynku Urzędu Miasta Gouda na luksusowe apartamenty mieszkalne. Zlecenie Fortress Poland polegało na dostarczeniu i montażu prefabrykowanych elementów ścian i stropów tworzących nadbudowę istniejącego budynku. Powierzchnia dostarczonych ścian to ok. 800m2, a stropów 1200m2

Willa Bilthoven

Budynek mieszkalny kryty strzechą. Zlecenie polegało na dostarczeniu prefabrykowanych elementów dachowych.

Kwekerij Utrecht – dom studenta

17 kondygnacyjny budynek pomieści 318 apartamentów studenckich o powierzchni 21 m2, każdy z własną łazienką i aneksem kuchennym. Fortress Poland odpowiedzialny był za dostarczenie prefabrykowanych elementów ścian osłonowych. Łączna ilość dostarczonych prefabrykatów wyniosła 363 co odpowiada powierzchni 3500 m2. Film z placu budowy

Domy wakacyjne NL
Holandia

W 2017 roku opracowaliśmy kilka projektów domów wakacyjnych, całorocznych. W 2018 zamierzamy eksportować je w znacznej ilości do Holandii.

Prefabrykowane dachy
Dalfsen, Holandia

Inwestycja w Dalfsen to 40 mieszkań w zabudowie szeregowej, wykonane w standardzie pasywnym. Fortress Poland dostarczył ok. 2500m2 prefabrykowanych elementów dachowych oraz ok. 500m2 szkieletowych ścian działowych. Film z placu budowy

Grootheest
Lunteren, Holandia

Budynek jednorodzinny, wolnostojący, energooszczędny. Powierzchnia użytkowa ok. 200m2. Fortress Poland dostarczył elementy dachu oraz ścian poddasza, parter został wykonany w technologii tradycyjnej murowanej.

Gelderse Rooslaan
Arnhem, Holandia

Inwestycja w Arnhem to dwa nowoczesne budynki wielorodzinne, gdzie mieści się łącznie 116 mieszkań. Na potrzeby tej inwestycji Fortress Poland dostarczył ponad 2500m2 prefabrykatów ścian osłonowych.

Recepcja Lipno
Lipno, Czechy

Dom FortVast oraz budynek recepcji na potrzeby ośrodka wypoczynkowego w Czeskim Lipnie. Czytaj więcej na www.residencelipno.nl  

Keerkring
Amersfoort, Holandia

Budynek mieszkalno-usługowy – 114 apartamenty. Zlecenie polegające na dostarczeniu prefabrykowanych ściany osłonowych/elewacyjnych o łącznej powierzchni 5000 m2.

FortVast77

Dom FortVast77 o powierzchni 77m2, 4 pokoje sypialne dla 8 osób.

FortVast

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą najnowszą ofertą domu FortVast oraz odwiedzenia domu pokazowego w Korpelach. Budynek z możliwością wielokrotnego montażu i demontażu, nie wymaga pozwolenia na budowę, jego powierzchnia zabudowy to 35m2.

Visserslaan
Arnhem, Holandia

Budynek mieszkalny, wielorodzinny. 94 mieszkania usytuowane w dwóch bryłach 7 i 9 kondygnacyjnych. Termin zakończenia inwestycji: 3 kwartał 2017 roku.

Parq Green
Reeuwijk, Holandia

I etap 137 domów wakacyjnych, trzykondygnacyjnych, w wysokim standardzie wykończenia, w zabudowie wolnostojącej, bliźniaczej i szeregowej. Powierzchnia użytkowa. 150m2

Łupstych
Łupstych, Polska

Budynek jednorodzinny, wolnostojący, dwukondygnacyjny. 2 pokoje, 4 sypialnie, kuchnia, 2 łazienki, kotłownia, garderoba, pomieszczenie gospodarcze, taras, garaż dwustanowiskowy. Powierzchnia użytkowa 235m2.

Arnhem I
Arnhem, Holandia

Kompleks 13 budynków mieszkalnych w zabudowie szeregowej. Parter oraz piętro w technologii tradycyjnej z zagospodarowanym poddaszem w technologii prefabrykowanego szkieletu drewnianego.

Arnhem II
Arnhem, Holandia

Kompleks 83 budynków mieszkalnych w zabudowie szeregowej. Parter oraz piętro w technologii tradycyjnej z zagospodarowanym poddaszem w technologii prefabrykowanego szkieletu drewnianego.

Furia
Jabłonka, Polska

Budynek jednorodzinny, parterowy, wolnostojący. 4 pokoje, kuchnia w aneksie, łazienka, kotłownia, garaż dwustanowiskowy. Powierzchnia użytkowa 159m2.

Marksewo
Marksewo, Polska

Budynek rekreacyjny, całoroczny, trzykondygnacyjny. Dwa pokoje, sypialnia, kuchnia w aneksie, łazienka, wc, kotłownia. Powierzchnia użytkowa: 130m2

Ievan
Nijmegen, Holandia

Budynek użyteczności publicznej, wielokondygnacyjny. Wybudowany w całości z ekologicznych materiałów: konstrukcja drewniana, izolacja słomą, elewacja z deski daglezji.  

Dom studenta
Amsterdam, Holandia

Budynek użyteczności publicznej (dom studenta), wielokondygnacyjny, przystosowany na pobyt 419 osób. Konstrukcja żelbetowa wypełniona ścianami w technologii prefabrykowanego szkieletu drewnianego. Powierzchnia łączna ścian: ok. 5000 m2

Deel
Holandia

Domy mieszkalne jednorodzinne w wysokim standardzie wykończenia.

Baarn I
Baarn, Holandia

Kompleks 75 budynków trzykondygnacyjnych w zabudowie szeregowej. Parter oraz 1 piętro wykonane w technologii tradycyjnej (murowanej), poddasze użytkowe w technologii prefabryko wanego szkieletu drewnianego.

Baarn II
Baarn, Holandia

Osiedle 9 budynków pasywnych, dwukondygnacyjnych w zabudowie szeregowej. Parter w technologii tradycyjnej (murowanej), poddasze użytkowe w technologii prefabrykowanego szkieletu drewnianego.  

Rumiankowa
Olsztyn, Polska

Dwa budynki dwukondygnacyjne w zabudowie bliźniaczej. Parter w technologii tradycyjnej (murowanej), poddasze użytkowe oraz dach w technologii prefabrykowanego szkieletu drewnianego. Powierzchnia użytkowa: 141 m2

Barneveld
Barneveld, Holandia

Kompleks budynków trzykondygnacyjnych, na które składają się 52 apartamenty wykonane w wysokim standardzie wykończenia oraz 20 pomieszczeń mieszkalnych. Parter oraz 1 piętro wykonane w technologii tradycyjnej (murowanej), poddasze użytkowe w technologii prefabrykowanego szkieletu drewnianego.