Sprzedajemy świetnej jakości domki prefabrykowane wykonane z drewna. Domy prefabrykowane to budynki, które są produkowane w kontrolowanych warunkach fabrycznych, a następnie transportowane na miejsce docelowe wskazane przez klienta, gdzie dokonuje się ich montażu. Proces prefabrykacji pozwala na skonstruowanie wielu wielkowymiarowych elementów szkieletu budynku przed jego dostarczeniem na miejsce budowy. Czas montażu domków prefabrykowanych FortVast z naszej oferty wynosi od 2 do 14 dni.

 

Drewniane domki letniskowe całoroczne

Drewniane domki letniskowe całoroczne to doskonała alternatywa dla tradycyjnych murowanych domów. Dzięki zastosowaniu naturalnych materiałów, takich jak drewno, zapewniają one przyjazną atmosferę oraz zdrowe warunki mieszkaniowe. Do produkcji domków wykorzystujemy wyłącznie certyfikowane drewno pierwszej klasy.

Produkowane przez nas drewniane kompaktowe domki mogą służyć klientom latem, ale również w czasie innych pór roku. W czasie letnich miesięcy mogą stanowić alternatywę wobec dalekich wyjazdów na wczasy lub po prostu stać się okazją do regularnego spędzania wolnego czasu blisko natury, a zimą zapewniać też przytulność i ciepło. Naszymi klientami są zarówno właściciele działek na prywatny użytek, jak i przedsiębiorcy wynajmujący innym domki letniskowe. Te obiekty są doskonałą odskocznią od miejskiego zgiełku. Warto zagwarantować sobie relaksujący wypoczynek w swoim prywatnym raju.

 

Domy szkieletowe całoroczne

W naszej ofercie znajdziesz różne rodzaje domów szkieletowych całorocznych, które dzięki swoim kompaktowym wymiarom idealnie wpisują się w potrzeby klientów zainteresowanych domkami letniskowymi. Budynki te charakteryzują się lekką konstrukcją, która pozwala na szybki montaż oraz łatwe przystosowanie do indywidualnych potrzeb klienta.

Technologia szkieletu drewnianego, znana również jako konstrukcja szkieletowa lub technologia platformowa, polega na budowie domów z wykorzystaniem drewnianych elementów konstrukcyjnych. W praktyce oznacza to, że ściany nośne oraz strop są wykonane z drewna, a nie z tradycyjnych materiałów, takich jak cegła czy beton.

 

Domki prefabrykowane: nasza oferta

Osobom, które są zainteresowane niewielkimi obiektami letniskowymi, oferujemy domki drewniane o powierzchni 35m2 w stylu warmińskim. Taką powierzchnię zabudowy ma też model FortVast Standard Plus. U nas znajdziesz także modele FortVast Standard, FortVast Maxi, FortVast Smart o powierzchni zabudowy do 25m2 i Fortvast Future. Domki mają też różne standardy wykończenia.

 

Domek drewniany całoroczny do 70m2

Sprzedajemy domy drewniane całoroczne do 70m2. W Polsce, zgodnie z obowiązującym prawem budowlanym obowiązującym od stycznia 2022 roku, budowa domów drewnianych, w tym letniskowych domków całorocznych o powierzchni zabudowy do 70 m2, jest zwolniona z obowiązku uzyskania pozwolenia na budowę.

Zwolnienie z obowiązku uzyskania pozwolenia dotyczy budynków o powierzchni do 70 m2, a dopiero po przekroczeniu tej wartości należy złożyć wniosek wsteczny. Jeśli tak się nie stanie, w ramach uproszczonej procedury należy jedynie zgłosić do stosownego urzędu postawienie domu na działce wraz z projektem budowlanym. W ten sposób unika się też innych formalności, takich jak obowiązek ustanowienia kierownika budowy czy prowadzenie dziennika budowy. Warunkiem jest zaspokajanie wyłącznie własnych potrzeb rekreacyjnych. Jednocześnie taki obiekt nie może być połączonymi z innymi budynkami.

 

Domy drewniane całoroczne bez pozwolenia

Domy drewniane całoroczne bez pozwolenia to doskonałe rozwiązanie dla osób, które chcą uniknąć skomplikowanych i czasochłonnych formalności związanych z budową. Nasza firma oferuje szeroki wybór projektów, które spełniają wymogi prawne i nie wymagają uzyskania pozwolenia na budowę. Dzięki temu proces realizacji marzeń o własnym domu staje się znacznie prostszy i szybszy.

Co więcej, klientom oferujemy domki całoroczne od klucz. Wyobraź sobie, ile czasu i środków finansowych jesteś w stanie oszczędzić zamawiając domek gotowy do zamieszkania, a jednocześnie niewymagający dochowywania dodatkowych urzędniczych procedur? To dlatego coraz więcej osób decyduje się na taki wariant. Oszczędź sobie biurokratycznych zawiłości i złóż zamówienie na jeden z naszych całorocznych domów drewnianych.

 

Zobacz na żywo jeden z naszych domków prefabrykowanych!

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszych prefabrykowanych domków pokazowych. Budynki znajdują się na terenie naszej fabryki zarówno w wersji pod klucz, jak i w stanie surowym. Możemy Państwu zaprezentować aż 5 domków pokazowych. Jest to niepowtarzalna okazja, aby osobiście doświadczyć wrażeń związanych z widokiem budynku, jego gabarytami, wnętrzem, aurą i zapachem. Ponadto umożliwiamy klientom spędzenie weekendu w domku FortVast znajdującym się w zaprzyjaźnionym gospodarstwie agroturystycznym. Zdjęcia domów od wewnątrz i zewnątrz możesz zobaczyć również w galerii.

Chętnie pokażemy Wam pracę fabryki, etapy produkcji czy linie montażu prefabrykatów. A po wycieczce zaprosimy na pyszną kawę.

Do zobaczenia!