Zamów u nas modułowy dom w stylu warmińskim. To idealna okazja dla osób, które szukają całorocznych domków letniskowych w atrakcyjnej cenie, zarówno na własny użytek, jak i pod działalność gospodarczą, np. właścicieli ośrodków wypoczynkowych. Domki te są całoroczne, co oznacza, że można je użytkować również poza sezonem turystycznym.

 

Domek drewniany 35m2

Domek drewniany 35m2 w stylu warmińskim to znakomity wybór dla klientów, którzy marzą o obiekcie rekreacyjnym w kompaktowych rozmiarach. To urokliwe, estetyczne i przytulne budynki, które dobrze pełnią swoje funkcje zarówno latem, jak i zimą. Co również ważne, przepisy polskiego prawa nie nakładają obowiązku uzyskiwania pozwolenia na właścicieli domków o takim metrażu, a jedynie należy ich budowę zgłosić do odpowiedniego urzędu.

pow. podłogi – 61,07 m2

cena pod klucz – 212 156,77 PLN brutto

Dom rekreacyjny drewniany. Całoroczny domek letniskowy. Na zgłoszenie, bez pozwolenia.

Powierzchnia zabudowy 35m2, powierzchnia podłóg 61m2

 

Dom w stylu warmińskim: co obejmuje cena?

Cena za dom w stylu warmińskim obejmuje między innymi montaż budynku w wykończeniu pod klucz, a także koszt fundamentu, stolarki okiennej Adams czy stalowych i ocieplanych drzwi zewnętrznych KMT. W cenie otrzymują Państwo również dachówkę ceramiczną Wienerberger, wiatroizolację, schody zabudowane oraz elewację z płytki ceglanej (imitacja muru pruskiego) klejoną i fugowaną na płycie wiórowej konstrukcyjnej MFP.

W cenie jest też paraizolacja, deska ścienna świerkowa, drzwi wewnętrzne z ościeżnicami, klamki, szyldy, balustrada, wykładziny PVC i dywanowa, panele laminowane AC4 oraz listwy przypodłogowe, i zolacja z wełny mineralnej 150mm λ0,039 ściany zewnętrznej dachowej oraz podłoga. W ramach tej kwoty zapewniamy także instalację elektryczną (gniazdka, włączniki, oprawy oświetleniowe, czujnik ruchu zmierzchowy – klatka schodowa, uzbrojona skrzynka), instalację wodno-kanalizacyjną i impregnację wewnętrzną. Cena zawiera 8% VAT. Koszt transportu domu w stylu warmińskim wyliczamy indywidualnie.

 

Dom w stylu warmińskim: w technologii szkieletu drewnianego

Domy w stylu warmińskim z naszej oferty wykonane są z wysokiej klasy drewna, w technologii szkieletu drewnianego. Dom wykonany przy użyciu tej metody to taki, w którym główna konstrukcja nośna składa się z drewnianego szkieletu. Ten szkielet, zwany również konstrukcją szkieletową, składa się z wielu wielkoformatowych i drewnianych elementów konstrukcyjnych: pionowych słupów (stojaków) i poziomych belek, które tworzą ramę domu.

Natomiast pomiędzy słupami i belkami umieszczone są ściany zewnętrzne i wewnętrzne, które pełnią funkcję osłonową. Warto zaznaczyć, że drewno jest materiałem odnawialnym, co sprawia, że drewniane konstrukcje szkieletowe są bardziej ekologiczne niż te oparte na tradycyjnych materiałach.

 

Prefabrykowany domek w stylu warmińskim

Elementy szkieletu domku w stylu warmińskim są prefabrykowane. Oznacza to, że produkuje się je w warunkach fabrycznych, a następnie przewozi w miejsce docelowe i tam dokonuje montażu. Lekkość całej konstrukcji i mobilność tych obiektów znacznie przyśpiesza proces budowy. Ponadto, w tym wariancie zarówno montaż, jak i demontaż może być wykonywany wielokrotnie. Czas montażu oferowanych przez nas obiektów prefabrykowanych, takich jak domek ForVast Standard czy właśnie domek w stylu warmińskim, wynosi od 2 do 14 dni.

Istnieje możliwość obejrzenia domów pokazowych w siedzibie naszej firmy. Wraz z domem, Fortress Poland dostarcza typowy projekt budowlany na potrzeby adaptacji do warunków miejscowych.