Dostępne w naszej ofercie domki FortVast Smart to świetna oferta dla osób, które przy wyborze obiektu rekreacyjnego kierują się głównie jakością i kryterium ceny, a nie powierzchnią. Kompaktowe całoroczne domki letniskowe o powierzchni zabudowy 25,06 m2 i i powierzchni podłóg 41,88 m2 nie zajmują wiele miejsca na działce, a ponadto nie wymagają pozwolenia na budowę (wystarczy zgłoszenie do odpowiedniego urzędu). Klientom zainteresowanym nieco większymi obiektami polecamy zakup domków FortVast Maxi.

pow. podłogi 41,88 m2

cena pod klucz – 131 045,04 PLN brutto

Domek całoroczny FortVast Smart produkowany jest w technologii szkieletu drewnianego. Prefabrykowane elementy konstrukcyjne powstają w fabrykach, a następnie dowozimy je w miejsce docelowe i montujemy. Montaż i demontaż można przeprowadzać wielokrotnie. Pokazowe modele możesz zobaczyć w siedzibie firmy.

 

Cena domku FortVast Smart

Cena domku FortVast Smart zawiera: montaż obiektu w wykończeniu pod klucz, drzwi ocieplane zewnętrzne stalowe KMT, drzwi wewnętrzne z ościeżnicami, szyldy, klamki stolarkę okienną Adams, balustradę, schody spiralne, podłogę, fundament, impregnację wewnętrzną, elewację z impregnowanej nawierzchniowo deski świerkowej 19mm, paraizolację, wiatroizolację, izolację z wełny mineralnej 150mm λ0,039 – ściany zewnętrzne dachowe, płytę OSB szlifowaną i lakierowaną, listwy przypodłogowe, wykładziny PVC, wykładzinę dywanową oraz deskę ścienną świerkową.

Zapewniamy też instalację elektryczną (włączniki, gniazdka, oprawy oświetleniowe, czujnik ruchu zmierzchowy na klatkę schodową, uzbrojoną skrzynkę) oraz instalację wodno-kanalizacyjną, jak również projekt budowlany na potrzeby adaptacji do warunków miejscowych. Do całkowitej ceny wliczamy 8% podatku VAT, natomiast koszty transportu obliczamy indywidualnie.