Szukasz atrakcyjnego cenowo domku wypoczynkowego o klasycznym i prostym designie? Zamów u nas domek FortVast Standard. Są to standardowe modele wykonane w technologii szkieletu drewnianego. FortVast Standard to całoroczne domki letniskowe o charakterze rekreacyjnym, w których można mieszkać o każdej porze roku.

 

Zalety domków FortVast Standard

Ze względu na wymiary, ich nieocenioną zaletą jest to, że nie trzeba się ubiegać o pozwolenie podczas ich budowy. Trzeba tylko wystosować zgłoszenie do urzędu. Konstrukcja domków jest prefabrykowana, co oznacza, że składa się z wielkowymiarowych elementów konstrukcyjnych produkowanych w fabryce, a następnie montowanych na miejscu. FortVast Standard to domy z możliwością wielokrotnego montażu i demontażu. Ich powierzchnia zabudowy wynosi 35m2, zaś powierzchnia podłogi to 57,85 m2. Nieco większe są również dostępne w naszej ofercie domki FortVast Standard Plus.

pow. podłogi 57,85 m2

cena pod klucz –169 011,36 PLN brutto

 

Co wlicza się w cenę domku FortVast Standard?

Transport domu wyliczamy indywidualnie. Podana wyżej cena domku FortVast Standard Plus, zawierająca 8% VAT, obejmuje między innymi:

montaż budynku w wariancie pod klucz,

– elewację z impregnowanej nawierzchniowo deski świerkowej 19mm,

– fundament,

izolację z wełny mineralnej 150mm λ0,039 – ściany zewnętrzne dachowe,

– paraizolację i wiatroizolację,

– deskę ścienną świerkową,

– drzwi ocieplane zewnętrzne stalowe KMT,

drzwi wewnętrzne z ościeżnicami, klamki i szyldy,

– schody spiralne oraz balustradę,

– podłogę,

wykładziny PVC i wykładzinę dywanowa,

– panele laminowane AC4 i listwy przypodłogowe,

– stolarkę okienną Adams,

blachodachówkę Pruszyński,

– impregnację wewnętrzną,

– elementy instalacji elektrycznej (gniazdka, włączniki, oprawy oświetleniowe, czujnik ruchu zmierzchowy – klatka schodowa, uzbrojona skrzynka)

– instalację wodno-kanalizacyjną.

Umożliwiamy obejrzenie domów pokazowych w siedzibie firmy. Dostarczamy też typowe projekty budowlane na potrzeby adaptacji do warunków miejscowych.